Ruthinium Acry Plus Evo Diş – ES18

0 out of 5
SKU: Ürün Kodu. 1007 Category: Ruthinium Acry Plus Evo Diş

Açıklama

Ruthinium Acry Plus Evo , akrilik dişler dört kromatik katmanlı olup İtalya’da üretilmektedir. Acry Plus Evo dişler, aşağıdaki aplikasyonlarda en iyi sonuçları almanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Kaliteli materyaller, estetik, doğal oklüzyon morfolojisi , pratik ve sezgisel kullanım çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır : Tam Protezler, Toronto Köprüleri , İmplantlar , Bar protezler .

ESTETİK:

Doğal, inci gibi bir sonuç elde etmek üzere boyun, dentin ve çok tabakalı minenin kesilmesi. En ileri CAD-CAM teknolojisi kullanılarak dişlere doğal bir görünüm vermek üzere şekillendirme ve karakterizasyon. Geniş boyunlu formlar protezin estetik olarak alttaki yapıya daha kolay adapte olmasını sağlar. Proteze doğal güzellik kazandırmak üzere kesiciler ve molar dişlerin formları büyüktür. Renk sabitliği olan Acry Plus Evo dişler 10 renk ve 8 değişik boydan oluşmaktadır.

TEKNOLOJİ:

Acry Plus Evo Dişler dört tabakalıdır. Reçine elastisitesi: PMMA reçinesinde dişler son derece esnek olup, çiğneme kuvvetine karşı daha iyi dirence sahiptirler. Yüksek abrazyon direnci: yüksek molekül ağırlıklı reçinelerin kullanımı protez için uzun süreli direnci garanti eder. Temel olarak PMMA’nın kullanılması diş ile reçine arasında mükemmel bir yapışmayı garanti eder ve tek dişin protezden ayrılması sorununu ortadan kaldırır.

KULLANIM:

Posterior dişlerin anatomisi Wilson ve Spee eğrilerini kolay ve hızlı bir şekilde oluşturmak üzere geliştirilir. Posterior boyun bölgesinin özel formu, dişin tabanını sıkıştırmaya gerek kalmadan takma sürecini basitleştirir ve hızlandırır. Tet-a-tet kapanış, temas noktalarını eksilterek protezin altındaki yapılarda travmayı azaltır. Antagonist dişler arasında temasın azalması kas stresini azaltır ve stomatognatik sistem bozukluklarını önler.

Ticari Satış Şekli : Acry Plus Evo 28 ‘ Lik Takım Diş , Acry Plus Evo 6’lık ve 16’ Lık Üst/Alt Arka Diş.

ACRY PLUS EVO DİŞ katalog için tıklayınız